| AnaiD_3125 a întrebat:

Sunt noua si as vrea sa va cer o părere!
Am facut revelionul la o prietena foarte buna, adica asa se da ea.
Si a zis sa punem 1 milion de persoana.Am fost 35 de persoanehappy. S-au strans 35 de milioane:o si vreau sa zic ca nu a fost asa multa mancare si la bautura am avut decat o sticla de whiskilaughing wow Acum ma gandesc ca aveam ce face cu banii aceia. dar ma gandesc si ca ei ce or fi facut cu ei?
Ana-S Brasovhappy

Răspuns Câştigător
| f a răspuns:

Vezi cumva daca intr.adevar a luat de la fiecare cate un milion, poate unii s.au plans si au dat mai putin, dar si.au tinut gurathinking Ca sa fii sigura ar trebui sa ii ceri chitantele. Daca spune ca nu le. a pastrat sau in cazul in care le are si vezi ca nu se potrivesc socotelile, ar trebui sa ii ceri macar jumatate din banii pe care i.ai dat.

11 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Pai daca voi nu ati fost la cumparaturi, nu ati pregatit nimic, ati fost doar musafiri.trebuie sa platiti tratatia.ca-n occident. Poate o acuzi degeaba, si ea nu a reusit sa stranga bani. Cel mai bine ar fi sa discuti cu ceilalti participanti, sa vezi care este adevarul. Daca v-a inselat, luati-o la intrebari.

| Luori a răspuns:

Cred ca nu s-a strans un milion de fiecare. Te-au fraierit si te-au lasat sa dai tu mai mult. Este exagerat!

| ioana1704 a răspuns:

Cere bonuri, facturi cu care s-a cumparat una alta! cere-i socoteala putin. mai trebuie last ceva pentru lumina, tv, caldura etc.

| Awndre a răspuns:

De obicei se da 50 lei de persoana mai ales daca organizeaza cineva cunoscut. cu 100 de lei te duceai la restaurant si aveai totul la discretie. Ce poti face? nimic. Sa te inveti minte si alta data sa numai te duci cu "ea"batting eyelashes

| BlackMan a răspuns:

Mai bine cumparai tu de un milion ceva si aduceaistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac haz pentru un milion, ci pentru 35 pentru ca sint sigura ca nu s-a cheltuit mai mult de 10-15 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate si-a luat haine de inceput de an din banii vostriilaughinglaughing

| Anya_1437 a răspuns:

35 de milioane:o si daca nu era mancare multa puteai sa ii zici ca fata se bucura de banii aia si nicidecat nu o intereseaza de voi. FundA?

| denisaa_3658 a răspuns:

Pentru un milion faci atat necaz oh go on

| OaNaDrAg a răspuns:

V-a fraierit pe totilaughing... i-a tinut pentru ea

| Myshy a răspuns:

Pai de 1 milion iti luai 2 sticle de whiski :d nu cred ca ar fi dat ea atatea bani pentru o sticla de whiski :d parerea mea nu stiu e ca a ramas cu foarte multi bani... :*