| danmarius1968 a întrebat:

Ajutăti-mă cu ceva dar va rog sa nu radeti.
Astăzi stăteam în camera mea pe telefon si a venit tata, m-a luat in brațe si a inceput sa planga... prima data când il vad plângând. Plângea si il întrebam dacă s-a întâmplat ceva si a spus ca nu, ca i-a venit DOAR sa plângă si am intrebat de ce plânge si a zis ca plange pentru ca el crede că sunt supărată pe el ca nu mi-a acordat prea multa atenție.
Si va intreb pe voi... S-a întâmplat ceva oare cu el sau a plâns doar asa? Nu imi place cand il vad trist, el fiind un om foarte glumet.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

I-a venit nostalgia fi de partea lui

| Adry05 a răspuns:

Poate a simtit el ca esti suparata pe el, te-oi fi purtat mai diferit, ori a fost ocupat sau luat cu altele si a simtit el ca nu ti-a acordat suficienta atentie

| oz_1736 a răspuns:

De aici trebuie sa întelegi ca te iubeste foarte mult si il doare ca nu are timp sa-ti dovedeasca iubirea lui. Pretuieste lucru asta, fiindca e o raritate

| ibaal a răspuns:

Cine stie ce a vazut sau si-a amintit, si-a simtit nevoia sa te ia in brate...sa iti spuna ca nu ti-a acordat mai multa atentie.
Si barbatii plang cateodatahee hee
au si ei sentimente...

| sebi88k a răspuns:

Posibil sa fi facut ceva gresit, ceva ce poate ii este rusine sa spuna dar simte nevoia sa se descarce intr-un fel. Poate a stricat niste bani, sau poate si-a inselat sotia happy