| qweewq123 a întrebat:

Buna TPU.Am 14 ani si imi place foarte mult de o fata din clasa.Cum pot sa o cuceresc?(sunt o fire mai timida).Va rog am nevoie de ajutorul vostru!

Răspuns Câştigător
| ElyLexii a răspuns:

Buna! Pentru a cuceri o fata, trebuie sa renunti la firea ta timida si sa iti faci mai mult curaj, sa te poti integra in grupul ei sau al prietenilor ei. Incearca sa fi tu! Nu trebuie sa fi ca vecinul sau colegul de banca pentru ca el este mai 'smecher', fetelor le plac baietii care au curaj sa spuna ce simt, chiar daca majoritatea nu o fac..Incearca s-o faci sa rada, fi dragut cu ea.Dar nu te tine prea mult dupa ea pentru ca e stanjenitor, mie unu nu-mi place cand un baiat se tine dupa mine, mai ales daca nici nu-l cunosc prea bine, incearca sa nu te prinda ca te uiti la ea.laughing..In ore sau pauze sau afara.Tu stii, incearca sa discuti mai mult si cu prietenele ei, dar nu desprea ea sau cum poti sa fi impreuna cu ea. Asa te poti apropia mai mult de ea si poate aveti si niste lucruri in comun! Mult succes cu fata! Funda? big grin

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vorbeste cu ea, cunoaste-o mai intai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa vorbesti singur cu ea. Afla ce-i place si vorbiti despre asta! Si intreab-o daca vrea sa iasa cu tine in oras. Poti face asta fata in fata, sau daca esti mai timid printr-un mesaj la telefon sau pe fb. Asa vei afla si ce simte ea pentru tine.

O zi placuta!

| NYK4u a răspuns:

Pune un prieten mai curajos sa iti faca *lipeala* cu ea, dupa asta ai tu timp sa o cuceresti.

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Poti sa ii duci o ciocolata intr-o zi, in alta zi ii poti darui o floare. Apoi iti poti face curaj sa o inviti la un suc sau la un film. happy

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu ea, nu neaparat ai un pix? Ci ii ceri id de mess, facebooku mna o tot intrebi chestii daca e te poti muta cu ea in banca te ceri la diriga, conversatia e cea mai buna alegere cu timpul isi v-a da seama ca stai in preajma ei si ca simti ceva pentru ea.

| AdyYy01 a răspuns:

Ba frate iti zic direct, daca e o fire mai " nebuna " (fata), du-te la ia, puto pe obraz, o palma peste *** si Gata vine singura la tine happy

| Fcsb_Sergiu_1999 a răspuns:

Pai poarta-te frumos cu ea fa glume dar sa aiba sens si sa fie haioase petrece mai mult timpul cu ea si dupa aoa intreab-o.Bafta!

| alexpusok a răspuns:

Pai trimite-i ceva mesaj sau ceva sa fa-ti mai bine curaj si zi ce simti
Funda?

| Fotbalistu596 a răspuns:

Zi ca simti ceva pentru ea stai la o poveste

| Turkishh_Don_1995 a răspuns:

Prietene ..trebuie sa fi tu isuti cand vrei sa cuceresti o fata. nu incerca sa faci pe smekerul si sa te dai mare in fata ei. acum sincer nici nu stiu ce fel de fata e ca sa it idau sfaturi. da si tu detalii despre ea