| Ana98Ana a întrebat:

Am fost impreuna cu un baiat, si ne-am despartit pentru ca nu ne intelegeam. Dar de fiecare data cand ne intalnim ca prieteni ma saruta. Eu l-am intrebat de ce face asta si de fiecare data schimba subiectul. De ce face asta? straight face

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Ei dar si tu il lasi big grin
Ceea ce inseamna ca mai ti la el...
si el la tine.Mai incercati o data, de doua ori, vedeti voi. Daca nu merge nu lasa sa te dominethumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu v-ati incheiat socotelile. Nici tu, nici el. Mai bine te-ai gandi la ce simtit tu pentru el si mai discutati pe tema asta.

| SabinaQueen a răspuns:

Te iubeste, clar.

| CosminC86 a răspuns:

Ciau! Eu cred ca "urla" hormonii in el.

| saynotoemo99 a răspuns:

Poate se joaca cu tine...

| AnneMarrie0802 a răspuns:

Poate fiindca inca te mai iubeste.Cred ca vrea sa fiti din nou impreuna. Poate s-a schimbat.Ar trebui sa-i dai o sansa.
Parerea mea. big grin
Funda? big grin

| Coco_Mikutza_1988 a răspuns:

Poate priietenii lui cred ca tu inca mai esti cu el si de asta face acest lucru. Ar trebiu sa-i mai dai o sansa.

| AnithaAnaMaria a răspuns:

Nu il lasa sa faca asta cand vrea el! trebuie sa te impui si sa ii arati indiferenta si atunci vei vedea daca te iubeste sau doar se joaca cu tine!