| DamianTeodora a întrebat:

Vara trecuta am stat cu un baiat si ne intelegeam foarte bine, dar ne-am despartit din cauza geloziei lui. De atunci vorbeam in fiecare zii dupa vreo 3 luni incepeam sa ne vedem iar,,, in ultimul timp cand vorbesc cu el, vorbeste foarte ciudat si imi spune de fiecare data ca imi bat joc de el si il cautam doar cand vroiam sa ne intalnim, imi spune ca l-am facut sa se schimbe si si-o dat seama ce fel de persoana sunt. Ce ar trebui sa fac sa isi schimbe parerea si sa fie totul bine? Funda

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Exista oameni pe care nu poti sa ii schimbi in bine oricat icnerci. E bine ca il tii la distanta, oamenii posesivi si gelosi pot fi periculosi. Nu iti recomand sa va impacati, chiar dimpotriva insa daca el nu vrea sa ramaneti la stadiul de 'amici'' atunci trebuie sa il intelegi si sa intrerupeti legatura. Poate ca asa e cel mai bine.

4 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Nu poti decat sa vorbesti cu el si sa lamuresti situatia.

| stark47 a răspuns:

Te-ai despartit din cauza geloziei? in timpul cat ati fost despartiti sigur ceva s-a schimbat la el. ceva la facut sa isi schimbe parerea despre tine.arat-i ca se inseala si ca noua lui atitudine e gresita. daca undeva acolo sunt scantei, tu sufla in ele, daca sufli destul de tare, or sa se aprinda! succes

| diverse a răspuns:

Nu cam mai ai ce sa faci

| yasmyynutzzzaaaa a răspuns:

Inseamna ca si.a pierdut increderea. trebuie sa vorbeti cu el si sa lamuriti situatia