| Alexxa_4351 a întrebat:

Sallhappyam si eu o intrebare: sadam fost cu un baiat mult timp, dar ne-am despartit... iar el este cu alta fata acum, dar de fiecare data cand ne intalnim de fapt cand suntem amandoi intr-un grup de prieteni, nu vorbim deloc, stam asa retrasi, oare dc?thinking
ast rasp:*
>multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Eu zic ca voi va iubiti si acum, si intre voi este o joaca.cred ca cel mai bine este sa incetati si sa va impacati din nouhappy

4 răspunsuri:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Stiu cum e.Eu cu fostul' meu prieten ne batem[dar nu in gluma]rau rau, si acum ne mai batem.Ne injuram reciproc.etc.Dar la tine nu e asa.Nu stiu cum sati zic mai corect.Lasa'mi ID tau si'am sa-ti explic.
Bafta,

Ashley.

| flory_9483 a răspuns:

Se comporta asa cu tine deoarece te a iubit foarte mult, si nu te poate uita. El incearca sa te uite prin a sta retras de tine si a nu discuta cu tine.

| dede16 a răspuns:

laughing. Ashley chestia voastra e o copilarie laughing.
Stiu cum e; nu vorbiti deoarece probabil nu v-ati despartit in cele mai bune conditii, asa-i?
Chestia asta s-ar putea sa va fi afectat pe amandoi si de aceea fiecare crede ce el a gresit si se simte jenat de acest lucru...
Sau... poate mai simtiti ceva si atunci se explica toata "tacerea".

| Alexxa_4351 explică:

Cred ca ai dreptate, pentru stiu ca m-a iubit, si poate inca ma mai iubeste, nu stiuthinkingcrying((