| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU.Am nervi, n-am ce sa va fac – trebuie sa pun intrebarea asta.
Cunosc cateva fete care-i lasa pe baieti sa le arda pe gratis.Adica daca s-a intamplat cumva sa ramana fara iubit,prima lor grija e sa-si faca altu` la loc in mare viteza si nu stau si ele sa-si traga sufletul putin,ca stiti cum se spune - ``cade omu` din copac si tot se mai odihneste un pic``.Si asta din niste motive aparent simple - cum ar fi: ori ca se simt prea singuratice si singuratatea doare a dracu`, ori se iau dupa principiul ca daca prietenele lor au toate boifrenzi,ele de ce sa nu aiba – doar n-or fi mai proaste...
Da` probabil ca si voi ati intalnit cazuri din-astea,uitandu-va prin jur, sau - de ce nu – uitandu-va fix in fata voastra, adica-n oglinda oglinjoara.Intrebarea mea de astazi este deci despre de ce suntem asa de idioate si ne combinam cu niste obsedati carora le curg balele cand vad autobuzu` ca descarca fetele de la confectii,sau de ce alegem sa ne facem o idila fix alaturi de vreun psihopat macho,care ne place la el ca are mers de smecher si vrajeala proasta de cartier,fara un covrig in burta de-o saptamana…
Acum, ca sa nu spuna TPU-ul ca nu imi fac datoria de bun sfatuitor, vreau sa va ofer sa cititi ceva si sa-mi ziceti care raspuns credeti voi ca merita pe bune funda mult dorita.Intrebarea e pusa mai la misto, dar cineva a dat o rezolvare care se potriveste la majoritatea dilemelor de pe site-ul nostru drag. Aveti 2 minute la dispozitie, miscati-va repede.
http://www.tpu.ro/......din-clasa/
Tic-tac-tac-tic-tac…
Ok.Gata.
Din pacate n-ati nimerit-o.
Raspunsul corect este cel al domnisoarei madyddd,prietena mea de pe vremea cand eu eram ``cancelled`` si ea avea poza aia frumoasa la avatar…
Va multumesc pentru participare si va astept sa va mai incercati norocul si data viitoare.
Fetele care va simititi cu musca va sfatuiesc sa stati in banca voastra,iar cele pe care le iubesc va implor sa ma iertati,dar tocmai am scos-o pe una mica bortoasa din mainile iubitului ei care era foarte gelos din prea mult romantism care avea el un tatuaj pe gat de mare smardoi.
Din pacate n-am apucat sa-l faultez,ca s-a sezizat un alt vecin care era organ competent si s-a remediat problema pe cale legala.
Iar politistului ala care a venit la spartul targului cu sapca din dotare lasata pe-o ureche si pe care il freca grija de ce am eu alta adresa in buletin, vreau sa-i transmit noapte buna mai departe, ca dormea pe el rau de tot…
Ok.Ne-am calmat.

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Scuza-ma dar aici tine si de nivelul fiecaruia, de respectul de sine s.a.m.d. Cum pot eu, x-uleasca care sunt cine sunt sa ma las... de primate? Asa ar trebuie sa gandeasca toate femeile dar cum nu toate au cu ce...

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Interesant. Dar dacă nu ai fi alungat răspundacii, poate nu aş fi venit cu pop-cornul degeaba.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Intrebarea ta e cam cu dus-intors.
Ce ai vrut sa zici ca fetele se lasa *** gratis? ce ai vrea? sa se puna taxa?
Doamne fereste, pentru asa ceva sunt locuri bine destinate unde se practica...cu taxa.
In fine, nu toate fetele sunt la fel..parca stiam ca esti un "el" asa este?
O zi bunahappy

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Da,fata,sunt un ``el`` si,daca te uiti mai atenta, se vede si dupa cizmele de cauciuc pe care le port - nu sunt de dama...
Dar nu puteam scrie ``de ce sunteti idioate`` ca se sesiza Cristina si ma inchidea, asa ca am ales varianta sa ma fac si eu idioata, adica m-am sacrificat intr-un fel tot pentru binele TPU-ului.
Bine, mi-a trecut prin cap si alta chestie - voiam sa scriu la final ca sunt verisoara lu Cimpoi si ca scriu de pe contul lui, el fiind plecat cu vacile pe camp...
Da` m-am razgandit - duminica e zi de odihna, eu nu ies cu vacile...

| sofisis a răspuns:

Hai sa ne calmam si sa respiram adaaanc de cateva ori.
Ok. Ideea e urmatoarea : sunt fete care o fac din pura si simpla placere. Sunt fete care considera ca doar asta au de oferit.Sunt fete care pur si simplu vor sa aiba putina afectiune in viata lor dar le ajunge o noapte-doua.
Ideea e ca desi se propaga la greu dublul standard in care barbatul cu multe partenere e macho si femeia in aceeasi situatie e curva...eu cred ca au ambele sexe aceleasi drepturi. Deci nu vad de ce ele sunt considerate "idioate".Nu mi se pare corect.
Si nu vad ce legatura are fata aia bortoasa cu subiectul tau. Ce, e bortoasa cu mai multi? Trage biletel sa vada cine e tatal copilului?

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Sa nu te mai contrazici cu mine in intrebarile astea ale mele, ca sa nu ma razbun si sa m-apuc de povestit despre vreo 3 cazuri cu iubiri adevarate, unde isi iau ele bataie de la cocalarii lor, sambata noaptea pe la 3, cand se intorc de la discoteca si se cearta pe cine cu cine a dansat sau ce-au mai facut pe acolo…
Sau vrei cu o idioata care s-a combinat cu unu` insurat, i-a facut un copil si ii da sa manance lu` asta micu` numai biscuiti de 1 leu, pentru ca nu-i intra pensia alimentara cu lunile?
Deci o fi nevoie de afectiune pe lumea asta, nu zic nu, dar nici sa ne desfacem picioarele ca proastele la toti fraierii…
Asta era ideea.
Mersi de raspunsuri.
Si scuze ca vorbesc mai rar cu voi, dar nu prea am timp.Sau am, da` sunt prea indispus…

| kar1GaNNN a răspuns:

Dificil.

| Radu284 a răspuns:

What happened to cancelled? sad

| anonim_4396 explică (pentru Radu284):

Mai ai si tu rabdare sa-mi revin, ca trec prin niste faze...
Ce vrei, ma mai lasa si pe mine umorul, cateodata - nu mai am 20 de ani, intelegi tu.
Sper sa nu fie vreun semn-ceva.

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si fetele alea, gen SweetChild of mine, ce o sa faca fara cancelled?

| anonim_4396 explică (pentru Radu284):

Aia mica oricum cred ca era cam suparata pe mine.Cred ca n-a gustat gluma aia a mea cu vizita la preafericit...
Am vrut eu cu mormolocii atunci sa-i reparez onoarea, dar ea tot n-a zis nimic, asa ca am lasat-o balta.``Baltoaga``, adica.

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aww, aia cu vizita la preafericit cred ca a fost the best of cancelled. Oh well, cum zicea un filozof, life sucks, then you die.