| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de putin ajutorhappy...imi puteti da cateva ideii pentru un cadou legat de o zi de nastere---in 3 zile este ziua de nastere a prietenului meusad si habar nu am ce sa ii fac cadou cryingsuntem de 2 luni impreuna si face 22 de ani...va rooooog. Aaa si va rog nu imi raspundeti la baza sau mai stiu eu.Va multumesc mult pentru rasp si pentru ca a-ti avut rabdare sa cititi :*:*:X

Răspuns Câştigător
| qtheodora a răspuns:

Parerea mea e sa ii faci un cadou care sa-i aminteasca de tine de exemplu o cana cu voi doi[personalizata].Sau o bratara cu un mesaj.Un tricou...
Cel mai mult conteaza gestul nu cadoulhappy... Daca te iubeste cu adevarat chiar daca nu-i place cadou pentru el o sa conteze gestulhappy
Bafta!

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Cumpara ceva care sti ca ii place - orice cadou este binevenit daca este de la tine

| eXtreme21 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun cadou este lucru care sa-i aminteasca de tine, pe care sa-l aiba mereu, ceva care sa-i foloseasca mereu, astfel de fiecare data cand il va folosi sa se gandeasca la tine.
Sper ca am putut sa te ajut.

| KosmYnTDR a răspuns:

D-ai ceva simbolic, o inima de plus, una care zice I love you sau chiar o minge de fotball. Poti face chiar tu cadouri dragute manual. Poti sa-i faci surprize cum ar fi o petrecere, un bilet la film sau ceva mai romantic (o cina la lumina lumanarii si a lunii in aer liber sau la un restaurant mai excentric dar nu foarte.

| HeroBrey a răspuns:

Hmmm! Eu cred ca ar fi bine sa-i daruiesti o bratara din aur sau argint cu ceva gravat ce ea! ( de exemplu : numele lui etc big grin )