| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare cum imi pot convinge parintii sa imi cumpere un Samsung galaxy fit mi-au spus ca il voi primi dupa ce se termina abonamentul anterior bine am asteptat s-a terminat dupa cineva i-a spus tatei de ce nu-mi ia Samsung galaxy s2 nu am vrut acel telefon fiindca este prea scump si nu stiu cati bani au parintii mei stiu doar atata tatal meu are salariu de 13 mil mama de 6mil si bunicul meu ce sta cu mine in casa are pensie de 11 mil mi s-a spus ca-l voi primi la un abonament nou si voi da pe el 4 mil eu am strans acei bani dar mama imi tot pune bete in roata si asa tatal meu vrea un telefon nou fiindca a lui deja face figuri a zis ca imi ia mie telefon nou si il dau pe al meu fiindca este in stare buna este Nokia 6303 classic va rog ajutati-ma funda + vott

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

"a zis ca imi ia mie telefon nou"
Pai daca a zis asta, ce iti mai trebuie? Ca nu inteleg.

| Soryn2244 a răspuns (pentru unknownn):

Mah traiesc in moldova noua aici salarile astea sunt mari! si in plus am deja 6 mill am zis ca-l iau la liber si taicamiu pe langa salariu ala mai are un job din care castiga 21 milioane

| unknownn a răspuns (pentru Soryn2244):

Si crezi ca intereseaza pe cineva ce salarii au parintii tai?

| Soryn2244 a răspuns (pentru unknownn):

BA boule nu ti-am zis tie i-am spus lui srsdani! ai auzit?

| unknownn a răspuns (pentru Soryn2244):

Atunci de ce ai dat reply la raspunsul meu? LOL?straight face

| sltlp a răspuns:

Nu incerca sa ii convingi. salariile sunt mici, ce vrei sa faca... LEgat de telefon, vezi daca potis a mai strangi tu pana la un xperia mini pro st15i, e mai performant, sa il pastrezi mai multi ani.