| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema care ma enerveaza rau de tot:plac un baiat cu care am mai fost dar atunci nu stiu ce am avut ca nu ne salutam nu ieseam afara impreuna ma rog.Ideea e ca mie inca imi mai place de el dar el nu cred ca ma mai place pentru. ca ma injura, imi pune piedica, cateodata imi mai spune "Ce mai faci lemn"(stiu ca sunt o fire mai linistita si mai tacuta cu ei cu care nu ma simt in largul meu, dar totusi...)si nu stiu ce sa fac.Sa-l bag in seama sau nu? funda+vot

Răspuns Câştigător
| Criss003 a răspuns:

Pune.i o porecla si tu. vorbeste in talente, iate de cineva cand e el in preajma sau sa verifici daca te mai place date la un bun prieten de al lui si vezi reactia luiwinking sper ca te-am ajutat funda?:d

3 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Buna.
Nu-l mai baga in seama. Daca te placea nu iti facea tot ceea ce ai scris mai sus. Asta inseamna educatie proasta. Iti vei gasi tu pe cineva care sa te respecte, fii sigura de asta. Nu e singurul baiat.
Pa, pa!

| Anestezia a răspuns:

Buna user! Pai e clar ca nu te place! In timpul in care iti mai pune piedica

Ar trebui sa il rasplatesti cu aceeasi moneda.Fii mai tupeista.Da-ti fite! Fii mai tare in gura. Spune tot ce ai pe suflet.Nu inghiti cu scarba! Nu e bine sa fii atat de inchisa! Trebuie sa pui STOP la situatia asta!

Cine esti tu? Un gunoi pentru el? Incearca sa-l uiti! Din cate imi dau seama tu esti o fire mai sensibila, mai finuta.Fii mai dura cu el.(si cu gasca lui cu tot). Baftawinking

| Sclipiciii a răspuns:

Sincer nu stiu cui sa-i dau funda.Ambele raspunsuri au fost toatal opuse dar foarte folositoare.Am sa le incerc pe amandoua si sa vedem ce o sa fie.Multumesc!