| davidyessro a întrebat:

Am o problema
De mult timp... cand merg la masa am o problema, sau cand mananc. Am impresia ca tatal meu nu vrea sa mananc, se uita urat la mine ca si cum ar vrea sa nu mai mananc... mi-e rusine sa mananc cand sunt la masa, incerc sa fac totul perfect sa creada ca nu mananc mult. Poate are ceva cu mine ca mananc prea mult. Stiu ca e un subiect ciudat dar nimeni nu intelege

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal a baut ceva inainte de masa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Discută cu el despre asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți a adus cumva acuze vreodată ca mănânci mult? Sau a făcut aluzii la greutatea ta?