| Ana_2735 a întrebat:

Am o problema:imi place de un baiat dar nu stiu cum sa imi dau seama daca ma place si el... vreo idee? Fundaa...happy

Răspuns Câştigător
| lordnebun a răspuns:

Daca vrei poti sa o rogi pe o colega sa intrebe sau eu spui direct in fata si vezi daca te placebig grin

2 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Ai spui direct an fata, daca nu faci rost de nr de tel si trimiti sms

| stefy_4488 a răspuns:

Am avut aceeasi problema si un prieten(baiat)mi-a spus sa imi scriu nr de tel pe o foaie si cand vine sa o scap si sa merg mai departe daca el o sate sune inseamna ca te place dar totusi ar fi bine sa iti spui sentimentele asa ar fi cel mai bine:*