| baty a întrebat:

Buna TPU am si eu intrebare unde credeti ca ar fi bine sa ai prima intalnire cu o fata (tinand cont de vremea de afara ca e frig) cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Prima intalnire, intr-un loc public, unde poti bea un suc, sau manca o prajitura, sau asculta o muzica placuta, sau privi ceva frumos.
Fiind prima intalnire, vrei sa lasi o impresie buna, doresti sa urmeze, probabil, inca una dupa aceasta dintai, de aceea eviti frigul care-i afara. Dar, mai tarziu, o plimbare, joaca, nu cred ca strica; cel putin, mie mi-ar place.

10 răspunsuri:
| Bonotralalala a răspuns:

La un filmwinking

| coliflor a răspuns:

Hei eu zic asa:dai o plimbare cu ea de cel mult o jumatate de ora si pe urma o inviti la un ceai sau un vin fiert(dupa preferinte), sau la o sala de jocuri, dupa care o conduci acasa.bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Biggiesan a răspuns:

In pat la caldurica!

| MuzicXqZ a răspuns:

Nu tine cont de frig daca o iubesti ai face orce pentru ia

| Ramonaaaa a răspuns (pentru MuzicXqZ):

Dacă ai iubi-o ai învăţa să scrii, spre exemplu, pentru ''ia''?

| Rox3tte a răspuns:

Nu prea conteaza locul...important este sa va simtiti bene:-
*

| TheWildKemzz a răspuns:

La o cafenea, un suc, un ceai ori o cafea undeva la restaurant unde nu e frig big grin

| sofy23 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa va plimbati si sa nu tineti cont de frig, iar spre sfarsit sa-i faci cinste cu o ciocolata calda la o cafenea calduroasa.
Bafta happy.

| baty explică:

Eu ma gandeam la un film sau la o piesa de teatru sau la o prajitura sau o cafea... ceva in genu