| Christinika a întrebat:

Buna happy As vrea si eu outfit-uri pentru prima zi de scoala din al doilea semestru tinand cont ca este iarna... Cel mai bun raspuns primeste fundalove struck

Răspuns Câştigător
| yoNicole13 a răspuns (pentru yoNicole13):

Stiu ca nu merge pagina dar TPU a gasit o greseala si a corectato automat. Acolo unde scrie "pentru" cotecteaza si scrie prescurtat -> p t dar impreuna (am scris asa ca sa nu fie corectat din nou) big grinbig grin

2 răspunsuri:
| LonelyGirl01 a răspuns:

Tricou,blugi,ghete.ce mare branza? doar te duci la scoala, nu la prezentare de moda!