| Charm a întrebat:

poate e o intrebare cam stupida. Deci dupa cum stiti Sf Valentin se apropie si as vrea sa imi spuneti ca atunci cand fata primeste un cadou de la un baiat ce trebuie sa faca? sa il sarute pe obraz sau? va rog, daca vreti sa va bateti joc mergeti la urmatoarea intrebare, deci va rooog...

Răspuns Câştigător
| briosicabriosel a răspuns:

Hei buna. Sa inteleg ca e primul tau Sf.Valentin cu baiatul iubit?
Pai daca stii ca iti va face un cadou pregatestei si tu un cadouas, si da cant ti-l da un sarut si un simplu te iubesc sunt destul, parerea mea,
fundita? daca mai ai nelamuriri astept mesajul tau

1 răspuns:
| bibi4v a răspuns:

Hei. in mod normal, sau cel putin asa stiu eu, de ziua indragostitilor se face schimb de cadouri big grin si reactionezi pe moment. daca vrei sa il saruti, saruta-l, daca vrei sa il imbratisezi, fa-o. conteaza ce simti tu atunci...(si cat de mult iti place cadoul ). succes