| Ancien a întrebat:

am si eu o poveste cam lunga. dar va multumesc pentru timpul acordat citirii!
deci
ma cheama Oana
de cand ma stiu pe lume am fost mereu mofturoasa asa km sa spun nu eram ca ceilalti eram mai altfel. ajaa mai pretentioasa.
si de fiecare data cand numi plascea ceva etc o suparam pe mama sad si zicea k o sa o bag in pamant intr-o zi crying
si acum sunt ft apropiata de ea love struck dar intr-o zi am vazut. filmul oficial de la melo dear mama blaxy girls si mi-am inchipuit k asa se intampla si k mama mea crying
a 2 a seara am inceput sa plang fara sa stie nimeni. si imi aminteam de fiecare cearta k mama si imi inchipuiam k moare etc crying(((((
km sa fac sa nu mai cred asta? si sa ma mai apropii muult mai mult de mama straight face
funda la cel mai bun raspuns :O

Răspuns Câştigător
| andreea171998 a răspuns:

Mama este cel mai important lucru dupa mine.Ar trebui sa incerci sa o apreciezi mai mult pentru tot ceea ce face pentru tine.Fa-i cate un cadou mic sau spune-i mai des ca o iubesti. Daca esti la scoala, ia note bune pentru ca in fond asta este bucuira parintilor.Si gandeste-te ca daca tu nu ai dezamait-o nu are de ce sa se intample ca in anel videoclip. Sper ca ti-am fost de ajutor. Pupici!

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Gramatica ta e îngrozitoare! E așa de complicat să scrii mai inteligibil?

| Ancien explică (pentru kongeriket):

Pai daca ai raspuns la intrebare asa ca un fel de insulta pentru ce ai mai raspuns? nu are sens eu am intrebat altceva nu de gramatica doamne laughing

| kongeriket a răspuns (pentru Ancien):

Pentru că atunci când scrii în halul ăsta - peste jumătate dintre cei care te-ar fi putut ajuta în vreun fel renunță la a mai concepe un răspuns având în vedere că pur și simplu nu se înțelege nimic.
Recunosc că 20% din ceea ce ai scris mi-este total străin - pur și simplu nu înțeleg.

| OoBunnyoO a răspuns:

Banuiesc ca iti dai seama ca toti traim cu frica asta sau cel putin majoritatea dintre noi. Asa cum zicea andreea, fa-i cate un cadou, o atentie, o floare si spune-i cat o apreciezi. Ajut-o prin casa, la treburi, spune-i ca i-a iesit buna mancarea, ca aranjat frumos nu stiu ce chestie, aceste lucruri o sa o bucure, pentru ca la urma urmei le face pentru noi. Stai de vorba cu ea, tine-i companie, mai mult de atat nu prea ai ce sa faci, insa ea sigur o sa aprecieze.

| noneeeee a răspuns:

Ai incredere in tine si incearca sa devii mai putin pretentioasa (gandestele ca nici tie nu tiar placea sa ai o fiica pretentioasa).