| MadyWin a întrebat:

As vrea o idee de mesaj cu ocazia zilei de 1 martie pentru o doamna profesoara. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Anonim000000003333 a răspuns:

Firul alb e sănătate iar cel roşu, posperitate. Amândouă, împreună, formează o cunună de succes şi voie bună. Sa aveti o primavara minunata!

Primăvara este anotimpul renaşterii, al învierii la viaţă. Vă doresc să aveţi o primăvară minunată, plină de dragoste şi realizări!

Un buchet de ghiocei şi o primăvară superbă pentru o persoană mai specială decât toate anotimpurile.

Un buchet de ghiocei şi o primăvară superbă pentru o doamna profesoara deosebită!

4 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Cu ocazia zilei de 1 martie, va doresc o primavara insorita si plina de bucurii, impreuna cu un gand curat!

| StefiChan8D a răspuns:

Va doresc o primavara frumoasa, cu multe bucurii si sanatate!

| ShawolSkehehdanfdldi a răspuns:

Buna ^^,, Va rog sa-mi acceptati sincerele urari, prin care va doresc ''
P.S. Pentru profesoare nu trebuie ceva prea dezvoltat happy O simpla urare este de ajuns big grin Funda? ^^

| MadyWin explică:

Vream sa adaug faptul ca este o profesoara deosebita si de asta am nevoie de niste idei mai speciale.