| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi gasesc o familie parintii mei au murit si stau cu bunici ma terorizeaza si vrea sa ma dea afara din casa nu stiu unde sa ma duc! sad

7 răspunsuri:
| me22 a răspuns:

Pai de ce vor sa te dea afara? :o Daca mai ai alte rude poți sa le ceri lor ajutorul, poate te primesc ei la ei. sad

| Electronistu a răspuns (pentru me22):

Nu le cunosc...dar dac as gasi un loc de munca undeva unde si pot sta!straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ai facut?!
Incerca la centrele de asistenta sociala!

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Cati ani ai?

| me22 a răspuns (pentru Electronistu):

Câți ani ai?

| AlleAlllexandra a răspuns:

Vorbeste cu un vecin! Cu cineva mai apropiat, sa te ajute.

| anss23 a răspuns:

Pai daca esti minor nu poti pur si simplu sa te muti la alta familie.Incearca sa ajungi la un compromis cu bunicii tai, ce vrei sa spui cu "ma terorizeaza"?