| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi gasesc o familie parintii mei au murit si stau cu bunici ma terorizeaza si vrea sa ma dea afara din casa nu stiu unde sa ma duc! sad

7 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Pai daca esti minor nu poti pur si simplu sa te muti la alta familie.Incearca sa ajungi la un compromis cu bunicii tai, ce vrei sa spui cu "ma terorizeaza"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ai facut?!
Incerca la centrele de asistenta sociala!

| AlleAlllexandra a răspuns:

Vorbeste cu un vecin! Cu cineva mai apropiat, sa te ajute.

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Cati ani ai?

| me22 a răspuns:

Pai de ce vor sa te dea afara? :o Daca mai ai alte rude poți sa le ceri lor ajutorul, poate te primesc ei la ei. sad

| Electronistu a răspuns (pentru me22):

Nu le cunosc...dar dac as gasi un loc de munca undeva unde si pot sta!straight face

| me22 a răspuns (pentru Electronistu):

Câți ani ai?