| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai ciudata, am niste probleme in familie. Parintii mi-au murit, stau cu bunica si e cam rea si daca raman repetent a zis ca ma da la stat si sunt in situatie critica la scoala si mi-e frica de camin. Adica nu sunt un prost sa nu stiu sa dau inapoi dar s-au auzit multe despre centrele cu multi copii in camera mai ales si am auzit ca ai avantaje iesi afara, ai calculator, dar nu stiu dezavantaje. Dati si voi niste pareri cum ar fi acolo si ce sa fac ca sa nu iau bataie, dau mare funda!

2 răspunsuri:
| GabrielaStana540 a răspuns:

Asculta, iti doresc din tot sufletul sa nu ajungi la orfelinat.E foarte naspa viata acolo, mai bine pune mana pe carte, daca ajungi acolo, esti mort crede-ma.

| anonim2005TPU a răspuns:

Hey.Bunica ta te iubeste foarte mult si stie ca suferi.Tocmai de aceea ea vrea sa nu te opresti din invatat si de aceea ti-a spus acest lucru.Imi doresc din tot sufletul sa se rezolve situatia ta si sa nu ajungi la orfelinat.Te sfatuiesc si te rog sa te apuci sa inveti mai mult ca niciodata si sa lasi pentru o perioada prietenii si tehnologia pana te pui pe picioare cu scoala.Iti doresc o noapte placuta si sper ca te-am ajutat.