| ajutor438292 a întrebat:

Buna TPU, astazi am mintit-o foarte tare pe mama si si-a pierdut increderea in mine. Ce as putea face? Nu vreau sa o mint in general, chiar daca azi am facut asta! AJUTOR! Vreau sa fie totul ca inainte.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te duci sa-ti ceri iertare si ii spui adevarul!

| Refresh0 a răspuns:

Spune adevarul în orice situație și oricare ar fi consecințele!

| CRISTINAMIA a răspuns:

Încearcă să fii sincer. Asumă orice greșeală pe care o faci. Vorbește cu ea și spune-i ce te-a determinat să o minți, e mama ta...mereu o să aibă încredere în tine.