| loridane a întrebat:

Vreau sa-mi salvez relatia, il iubesc enorm, dar imi zice ca nu mai simte asta sad l-am mintit de mai multe ori si si-a pierdut increderea in mine straight face e foarte sensibil sad nu vreau sa-l mai ranesc sad ajutati-ma Ce sa fac?sad

4 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Minciuna are rasplata sa! c`est la vie invetzi din greselile tale, ar trebui sa invetzi din greselile altora, nu stiu ce sa zic, nici eu nu as suporta daca m`ar minti prietena! urasc cel m muult minciuna, sau daca estiasa isteata si nu aflu eu, tunci esti desteapta! arata`i ca iti pasa de el si incearca sa repari ceea ce ai facut, baiatul nu prea este asa sufletist, nu stiu dai un zambet pe buze pe langa un sarut, sau ciupeshte`l` de fund, dai o palma, zi k il strangi de gat daca nu te mai place, sau zii k ii dai papuci daca iti da papucii laughing hmm nu stiu cum vine asta in finee provoacal si o sa fie bine, succes!

| loridane explică (pentru Picasso):

Dar au fost minciuni mici fara imp.,dar totusi lau atins, nu credeam ca se supara asa tare straight face el a spus ca nu ma poate lasa pentru ca ma iubeste enorm,vreau sa il fac sa simta si el iubirea mea sad dar nu stiu cum crying suntem impreuna de un an si doua luni, nu vreau sal pierd, e totul pentru mine sad

| Picasso a răspuns (pentru loridane):

Eu zic sa te linistesti si sa ii zc ca nu o sa il mai minti doar in scopuri onomastice si etc gen: te intreaba unde te duci ii zc ca de duci la magazin iei niste bluze, si tu in timmp asta i-ai luat un cadou " toot o minciuna dar astea se accepta
tongue fi alaturi de el! si nu o sa il pierzi

| loridane explică (pentru Picasso):

Pai am sa fiu alaturi de el straight face nu vreau sa il pierd si vreau sa ne intelegem din ce in ce mai bine sad dar relatia e baza pe incredere si eu trebuie sa-mi-o recastig sad ma doare enorm pentru ca il iubesc tin la el si vreau sa-si dea si el seama de asta sad e greu straight face