| anonim_4396 a întrebat:

Azi a venit varul meu la mine, l-am asezat la pc, l-am pus pe scaunul pe care stateam eu. In timp ce ne jucam, el se duce la bucatarie si vine de acolo cu mainile pline de shnitzele si placinta (aia fiind mancarea mea pentru pranz straight face). Peste putin timp m-am enervat atat de tare pe el ca facea ce vroia in casa mea incat i-am zis sa plece acasa. M-a rugat frumos sa-l iert nu stiu ce. I-am zis "IESI!". Crede-ti ca am procedat corect? :-s Am avut 100 de draci in ziua aia.

Răspuns Câştigător
| Guogle a răspuns:

Deci, poate ar fi ceva gresit ca nu la-i ascultat dar e si dreptul tau de a proceda asa cum vrei, chiar daca te simti vinovata iti va trece, dar mai mult el isi va da seama ca a gresit, cere-i si tu scuze, si totul va fi bine, o zi buna happy

4 răspunsuri:
| Lisadream a răspuns:

Nu conteaza cati draci ai avut in acea zi, nu e frumos sa te descarci pe alte persoane daca esti nervos. El a gresit ca s-a simtit la tine acasa ca la el acasa si si-a permis sa faca ce a dorit. Trebuia sa intrebe inainte sa se serveasca. Probabil i-a fost si lui foame. Faptul ca si-a cerut iertare conteaza foarte mult. Foarte urat ca l-ai gonit. Ar trebui sa iti ceri iertare si sa ii spui ce anume te-a deranjat ca altadata sa nu mai faca.

| maissner a răspuns:

Daca as vedea chestia asta pe fb crede'ma ca ti'as da LIKEEEEEE. Eu zic ca ai procedat totusi bine, desi nu 100% bine. Iar varul tau, sa inteleaga si el ca a fost un badaran happy

| Voluntar a răspuns:

Nu stiu. Probabil nu laughing

| Begnun7459 a răspuns:

Cati ani are?