| aveguzatu a întrebat:

Imi place de un baiat el are 16, iar eu 12 aproape 13 si am fost la intalnire cu el.
Cand sa plece varemea i-a zis ca de ce nu ma saruta, eu am spus ca nu si varamea la impins si el mai un pic si ma surutat.Eu am intors capul si el ma puapt pe obraz,nu pe gura.
Baiatul a spus ca sunt c-am mica.
A doua si cand m-am vazut cu cativa prieteni a fost si el.
El a tras scaunul meu catre al lui in timp ce stateam pe scaun.
Eu mi-am tras scaunul inapoi.
Dupa aceea, el imi tot zambea si pur si simplu nu ma puteam abtine fara sa ii zambesc inapoi.
El m-a invitat la dans am dansat.
Si eu m-am mutat de acolo, insa ma intreb: Baiatul vroia sa isi bata joc de mine sau era un joc psihologic. Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| barbiefata34 a răspuns:

Aici,depinde.
Poate sa te fi placut cu adevarat pentru ca atunci cand iubesti varsta, greutatea, inaltimea sunt doar niste cifre.
Dar, mai exista in zilele de azi si baieti care sa isi bata joc de fete.
Insa, parerea mea e ca acest baiat chiar te-a placut si comportamentul lui dovedeste acest lucru. Iti zic sigur pentru ca si eu trec prin ceva asemanator.winking

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hm! Asta ai inteles tu? A spus clar baiatul.Ca esti cam mica.Inteligent si prevazator baiatul.Copii fara experienta.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Habar nu am cat de feminin poti tu sa arati la 12 ani. daca esti dezvoltata, da poate chiar te place, de ce nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam*

| lex79 a răspuns:

Esti prea mica pentru astfel de probleme. daca vrei sa flirtezi de bine, daca vrei o relatie... mai asteapta vreo 2-3ani, timp in care mai frecventeaza orele de romana.

| trista12 a răspuns:

El e mai mare si e posibil sa fii un fel de trofeu, sa-si demonstreze lui ca te poate cuceri.E posibil insa sa-i si placi. Si sa stii ca din tachinarile astea e foarte posibil sa se infiripe o relatie frumoasa. Ai grija de tine!