| CelebraAnonima a întrebat:

Ce ar fi de facut cand un prieten, de fiecare data cand se imbata, iti spune ca te iubeste? Ar trebui sa-l crezi?

Răspuns Câştigător
| Horusss a răspuns:

Sa sti ca depinde de om, dar in multe cazuri omul la betie spune adevarul, nu crezi ca cel mai simplu este sa il intrebi pe el?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate zice doar ca prieten.
Si eu m-am imbatat o data si i-am zis unui prieten bun ca-l iubesc dar il iubesc doar ca pe un frate + ca noi avem glumele noastre ca suntem casatoriti si asa, si atunci mie mi s-a parut ca parte a conversatiei noastre in glume in schimb oamenii care m-au auzit au incercat imediat sa ma scoata din situatia penibila pe care credeau ca mi-o creez a 2-a si i-au zis ca-s beata s anul ma bage in seama. laughing

| darrio2007 a răspuns:

Alcoolul dezleaga limbile. Nu inseamna ca spune si adevarul.

| T0T a răspuns:

Nu ar trebui să îl crezi nici când e treaz. Deseori sunt vorbe goale.

| lpavel a răspuns:

Da si nu happy Sunt persoane care isi fac curaj sa faca sau sa spuna orice numai la bautura!
Dar mai sunt si alte persoane care habar nu au ce vorbesc sau ce fac cand sunt beti! Deci daca il placi ar trebui tu sa-l iei incetisor cand nu e beat si il intrebi daca isi aminteste ce ti-a zis etc dar fi pregatita pentru ca va nega cele zise indiferent care din aceste 2 persoane este el...

| Clorox a răspuns:

E beat!

| TrăieşteClipa a răspuns:

Cand bea te vede mai frumoasa.

| Deaad a răspuns:

Eu cand sunt beat fac tot felul de prostii.
Inclusiv sa dau mesaje si sa sun oameni, sa le spun adevaruri pe care nu le-am spus niciodata.
Dar altii si mint ca niste porci la betie, depinde.

| nirocino a răspuns:

Eu nu dau doi bani pe ce spune o persoana bauta, mai bine discutati a doua zi, pe trezie! Bafta!

| Mimo2 a răspuns:

Poate nu are curaj sa iti zica cand e treaz

| stefan563 a răspuns:

Se spune ca omul beatsi copilul mic nu mit niciodata. Dar nu cred in asta iti sugerez sa il intrebi cand e treaz si sa ii urmaresti reactia. Putea sa isi faca curaj sa iti spuna cand e beat, pitea zice la misto sau sa nunstie ce zice Nu ai cum sansti

| MAIA18 a răspuns:

E bine să îți asculți intuiția!

| happyANDsad a răspuns:

Betia spune mereu lucruri aiurea dar adevarate

| annavieru1 a răspuns:

Nu-l cred niciodată cand este beat.

| DiVaio a răspuns:

Da...cand bea iti spune adevarul...