| zoomumba a întrebat:

Buna TPU ce as putea sa-i iau surorii mele de 9 ani tin sa mentionez ca nu-i plac papusile si plusurile si nu am nici o idee asa ca apelez la voi. nu prea conteaza costul dar sa fie ceva frumos va rog! papa!

scuzati categoria n-am stiut la ce sa o pun

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa-i iei un obiect vestimentar, o geantuta, un set de cosmetice special pentru copii, niste bratari, clame de par, o carte, un joc pentru calculator, s. a. m. d.
Eu in locul tau m-as duce direct la Diverta
( http://www.dol.ro/magazin/ - alege online!). De acolo n-ai cum sa pleci cu mainile goale, cand este vorba de copii si cadouri. Gasesti aproape orice.
Succes! Numai bine!

| AnneeQ a răspuns:

1. un set de margele - toate cele necesare pentru a crea lanturi colorate de margele ori bratari, pentru tanara domnisoara
2.balerini sau cizmulite - roz, rosii sau portocalii si neaparat cu flori colorate sau fundite cochete;
3. o rochita - o alegere clasica, cu care nu vei da gres;
4. o carte de povesti - un dar de care cred eu ca se va bucura
5. o cutiuta muzicala - cu ajutorul unei cutiute muzicale puteti aduce putin din spiritul Craciunului in casa celui ce o primeste;
6. o posetuta pufoasa - in care isi poate pastra bombonelele, batistuta, cateva creioane colorate daca iese la plimbare;
7.multe multe creioane colorate - micuta artista isi va da frau liber imaginatiei si va desena zeci de personaje, animalute preferate si rochite pentru papusi.

| SaBriinaa a răspuns:

ăăă...păi eu zic sa îi cumperi un buchet de flori, haine ceva...o petrecere super, dar tu o cunoşti mai bine asa că

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Pai o trusa de machiaj pentru fete de varsta ei happy sau o enciclopedie cu informatii care sa o intereseze, carti.

| KittyPinker a răspuns:

Hainelaughing

| KittyPinker a răspuns:

O papusa barbielaughing

| HoneyBooBoo a răspuns:

O poza cu voi doua, personalizata. Sau ceva personalizat, o perina, o ceasca de ceai,. etc. :*

| ştrumf_8528 a răspuns:

Eu am primit zilele astea un puzzle cu poza mea. Mi s`a spus ca se poate face la Carrefour si sincer mi se pare un cadou foarte interesanthee hee. O pui sa-l construiasca si sa vada ce`i iese la sfarsit.

| Luanda a răspuns:

Am vazut ieri in carrefour un urs mare de plus avea in jur de 1m.si costa doar 50d e ron. cred ca ar fi unc adou potrivitbig grin

| geany1997 a răspuns:

Eu cred ca i ar placea un joc captivant...cum ar fi Roata norocului sau nu stiu Roata olarului... jocul acela Bath bomb de facut parfumuri cred ca i ar placea. Oricum sper ca o sa gasesti ceva ce o sa fie pe placul eibig grin bafta la cautat