| larisacazacu a întrebat:

Salut, mine este ziua surorii mele si nu i-am luat niciun cadou puteti sa imi dati vreo idee de o surpriza care as putea sa eu fac,, mentionez este mai mare decit mine,, keva care sa o amuze

6 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

O pisica. eventual pe cea a vecinului.vezi reclama.era o reclama parca.Numai bine.

| Bezea a răspuns:

Un wallscroll cu ceva ce ii place.

| DeejayAndr3y a răspuns:

Ceva un martisor ceva frumos!

| IonelutzaPuicutza99 a răspuns:

O rama de tablou cu poza ta si a ei sau un martisor ca totusi este luna martie... Daca chiar tii la sota ta ia-i un martisor care sa o caracterizeze. Sper ca ti-am fost de foloswinking

| daryaloveyou a răspuns:

Depinde ce varsta are.

| brebenica a răspuns:

O petrecere surpriza asa cred