| StiGGy a întrebat:

Ce grad de rudenie am eu cu fiica nasului tatalui meu? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| urgentr a răspuns:

Nu esti ruda...de cat daca...nasul tatalui tau e sange cu el.

nasul tatalui tau e cumva unchiul lui sau un var sau asa ceva daca da da-mi un mesajâ

sperc ca te-am ajutat

pupici

7 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Nu esti ruda cu ea.
Nici cu tatal tau nu este
Nasii nu se considera rude!

| vlad_4846 a răspuns:

Nici un grad...

| bebemikutzz a răspuns:

Pai ruda nu esti dar praktic nasii sunt parintii spirituali...si dk iti pl de fata nasului tatalui tau nu prea e bine.e un pacat...din pct de vedere al bisericiibig grinhappy,, practic ea iti e nasa micabig grinhappy. pentru ca nasul tatalui taw e si al tawbig grinhappy

| PokeEdy a răspuns:

Nu este

| MrBlueEnergy a răspuns:

Nu esti ruda cu ea.

| StiGGy explică:

Nu-mi place mai de ea.e cu zece ani mai mare ca mine. vroiam sa vad daca am vreun grad de rudenie cu ea, in caz ca vroiam sa o trec ca ruda pe facebook laughing

| irinel1992 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult de o fata, dar parintii ei spun ca suntem ruda si nu ne lasa (comunisti) imi puteti spune cat de ruda sunt eu cu ea? unchiul meu, adica sotul surorii lu mami, este var primar cu tatal fetei de care imi place! va rog daca imi puteti da un raspuns exact!