| iloveteenwolf a întrebat:

Ce parere aveti despre parintii care isi bat copii pentru orice greseala facuta si care urla la ei, ii face cretini si prosti, iar daca au frati Sau surori care le iau apararea ii ameninta CA dau in ei? Vi se pare un lucru normal(mentionand CA acest lucru se intampla aproape zilnic)? Ce ar trebui sa faca copii?

5 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Nu se numesc parinti, nici macar animale, pentru ca ele isi apara mereu puii.
Sunt niste oameni cu minte bolnava, care probabil au primit acelasi tratament la randul lor. Copiilor nu le ramane decat sa ii evite cat pot de mult si sa caute sa isi construiasca un viitor departe de ei.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ahahahaha parcă îmi descrii exact familia nene. Nu, nu mi se normal deloc. Ce ar trebui să facă? Stai până faci 18 ani, pleci dracului cat mai departe si încerci să îți faci un viitor. Pe urmă vezi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce, ăia-s părinți?!

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Ce parere am : dezgustator.