| anonim_4396 a întrebat:

ce sentiment sau stare mai e si asta, cind ai tot ceti trebuie pentru fericire, dar oricum nu esti..nu sunt singur, am prieteni, prietena...parinti bravi,la scoala e totul bine.dar oricum nu sint in apele mele, adica n-am nimic dispozitie, trist..de parca e depresie,doar cind sunt la scoala mai sunt oleaca vesel si cu dispozitie, in rest, nu.

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Amice i-ati o vacanta ...pleaca departe -Trebuie sa te reculegi -o sa descoperi ce te facea trist aici happy.

| SunnyDay88 a răspuns:

Nu i asa ca pentru a cunoaste fericirea mai intai trebuie sa suferi?
si cat de usor e sa suferi! daca te plictisesti complica ti existenta. ceartate cu ai tai, inseala ti iubita etc.

| suMRed34 a răspuns:

Pur si simplu iti lipseste tie ceva.Incearca sa iti gasesti ceva care sa te faca fericit, un hobby, de exemplu.

| Evelyn89 a răspuns:

Da, se numeste astenie de toamna. o sa supravietuiesti happy