| Adynutza62 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste sms-uri frumoase de noapte buna pentru el?

Răspuns Câştigător
| Adelinesmile a răspuns:

Sincer, poti sa te superi pe mine, dar consider ca cele originale, venite din inima ta, sunt muult mai frumoase si apreciate fata de cele luate de pe net sau pline de dulcegarii prostesti. Un " Te iubesc. " si " Noapte buna " simplu, e mai ok decat " dormi iubirea vietii mele, in vise`as vrea sa iti apar, sa iti spun ca te iubesc si cat imi esti de drag love struck love struck love struck " sau alte tampenii xD

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! un mesaj frumos cred ca trebuie pornit din inima si sufletul tau, cand iubesti si esti iubita, inspiratia vine de la sine.
Daca as avea aripi as zbura pana la tine, daca as putea te-as tine langa mine, dar eu nu am aripi nici putere, te am doar pe tine in suflet. Noapte buna iubitu, sa visezi frumos si sa nu iti fie teama sa crezi ca visul va deveni realitate intr-o zi, tot ce trebuie sa faci e sa crezi in el:*:*:**:* te pup dulce iubitu meu:*

| DianaScorpio a răspuns:

Dupa cum ti s-a mai spus, niste cuvinte ale tale, venite din suflet, sunt mult mai apreciate si ar trebui sa aiba capacitatea de a-l face sa se simta mult mai bine, decat daca folosesti niste texte luate de undeva, care cu siguranta mai sunt folosite si de altii.
In caz ca asculti acest sfat, succes in a-i scrie ceva cald si frumos!

| georgiana112 a răspuns:

O sa iti scriu unul original, inventat de mine (asta in caz ca e iubitul tau):

" Iubitul meu, ma gandesc la tine. Te iubesc mai mult cu fiecare secunda si gundurile nu-mi dau pace. Insa tu trebuie sa dormi pentru ca maine sa putem vorbi :X

| Luannah a răspuns:

Ureaza-i: Somnic ciufulit XD

| Adynutza62 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Kidd_4856 ai dreptate :*. Multumesc foarte mult :*.