| Adella95 a întrebat:

Mesaje de noapte buna foarte frumoase pentru iubitel:X... funda cele mai multe:*:*:*

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Dacă in somn dormind, vei auzii suspine, să nu te sperii, e dorul meu ce vine să adoarmă lingă tine.
Noapte buna somn usor ingerasii te-nconjor de la luna noapte buna iar de la micuta stea un sarut din partea mea.
Noapte buna somn usor sa visezi un puisor, puiul cela voi fi eu, vreau sa ma visezi mereu.
Dami doamne aripi sa zbor la [numele lui] in dormitor sai sarut gurita dulke ca sa poata sa se culce
Iti trimit prin cer prin stele o gurita cu placere, si pe razele de luna o frumoasa noapte buna.
http://www.mesaje-dragoste.com/categorie/mesaje/mesaje-de-noapte-buna/
Pa -pa! pUp