| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU daca o fata iubeste cu adebarat un băiat, nu ii place sa il vadă supărat, si mereu încearcă sa il facă fericit poate sa însele acel băiat?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Presupun ca nu. Atat timp cat isi da silinta sa il faca pe baiatul respectiv fericit, nu vad de ce ar vrea sa il insele.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De la o femeie te poti astepta la orice.
La fel si de la un barbat.

Pentru a insela e nevoie de doua persoane...

| Paulvasile10 a răspuns:

Pai,asta depinde, orice e posibil

| Iwannabesmart a răspuns:

Depinde de ea, de nevoile ei, daca sentimentele sunt reciproce.Ea il poate iubi, dar daca el nu o iubeste, intr-o zi va avea nevoie de cineva langa ea.