| 알리나 a întrebat:

Va rog eu mult din tot sufletul meu iubesc un baiat care are o prietena si el ma place putin...si incearca sa nu ma faca sa sufar si cateodata imi zambeste, mereu imi vorbeste.Acest lucru inseamna ca ma iubeste sau nu?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Iubirea este un sentiment mult pea complex pentru a fi musamalizat de un simplu zambet si-o conversatie!
Cand iubesti o persoana ii demonstrezi prin fapte si nu prin gestica.

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

A zambi cuiva nu inseamna iubire ci doar flirt!

| irina20 a răspuns:

E posibil sa te placa putin. Dar cum ai spus si tu incearca sa nu te faca sa suferi, tocmai d-aia iti zambeste si vb cu tine.Cred ca cel mai bine ar fi sa te orientezi catre alt baiat care e single.Su ai putea vb cu el, sa-ti spuna ce sentimente are pentru prietena lui, daca nu e ceva serios poate ca nu v-a dura...

| GdX a răspuns:

Nu, doar iti da atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara acest lucru inseamna ca nici el nu stie ce vrea de la viata...mai bine intreaba-l pe el ce sentimente are nu-ti fie teama pentru ca nu mai asa vei sti adevarul. Dupa parerea mea nu vrea sa te faca sa suferi si nimic mai mult din moment ce el nu a renuntat la prietena lui