| Deliaa94 a întrebat:

De fiecare data când pun pe Instagram story îmi arată când intru doar 3 persoane cu pozele lor, asta ce înseamnă ca persoanele alea îmi vizisteaza profilul mai des, țin sa menționez ca este și un băiat care eu simt ca ma place, ne cunoșteam dar suntem doar prieteni, ne-am și sărutat și nu înțeleg dacă și el ma place sau nu! Dar urmăresc story urile lui și îmi da de înțeles ca îmi raspunde cu unele poze și melodii când își pune.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Judecand dupa toate intrebarile tale puse (intr-un interval mare), cred ca ar trebui sa te gandesti putin mai bine la aceste lucrui inainte sa te intrebi ce vrei cu adevarat.

Si... da, multumim pentru relatare. Unde este intrebarea? :/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider că dacă te-a și sărutat e mai mult ca sigur că te place, altfel nu te săruta. Sărutul înseamnă mai mult decât o prietenie sau amiciție.