| Bquna a întrebat:

Bună TPU! De ieri pe Instagram nu mai sunt disponibile foarte multe melodii, iar story-urile din repere cu mine în care aveam unele melodii au cam dispărut și ele (nu toate, o bună parte din ele). Am observat că și atunci când mă uit pe conturile altor persoane pe care le urmăresc e la fel, nici ele nu mai au melodii disponibile sau story-urile cu muzică de la repere. Am intrat pe de alt cont de Instagram și este exact la fel, după am intrat și de pe contul prietenului meu și este tot la fel când mă uit la toate persoanele pe conturi, nu doar la mine. Vi se întâmplă și vouă? Ce ar putea însemna, credeți că se va remedia problema?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

S-au scos toate melodiile care au fost copiate si postate ilegal, fara sa platesti copyright si licente de publicare.