| amaliutza123 a întrebat:

Buna TPU de mai bine de un an imi place de un baiat la nebunie, dar cred ca e indragostit de o alta colega dea mea. Plang tot timpul la scoala cand il vad cum se comporta cu ea si cu mine se cearta aproape mereu de la chestii minore si cand nu e ea, prietenii lui si ceilalti colegi prin preajma se caomporta frumos. Se inroseste cand ma vede. Ma place sau nu? Ce sa fac sa nu mai plang din cauza lui?

Răspuns Câştigător
| Mary012 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic poate cand prinzi un moment in care sunteti singuri veti putea discuta. Sau ia-l pe departe si poate afli. Daca nu spune-i ceea ce simti.

2 răspunsuri:
| vladut94 a răspuns:

E posibil sa te placa dar vrea sa ascunda asta in fata altor oameni de teama.Tu comportate frumos cu el si dai semne sigure dar discrete ca il placi baieti sunt cam rusnosi in fata fetelor mai ales daca nu e sigur ca il placi nu o sa iti spuna de teama ca vei spune ca il placi si ca vei rade de el

| Andreea89a a răspuns:

Off simplu te duci la el si spui ce simti, daca nu te vrea stai linistita mai sunt baieti pe lume nu e singurul. happy