| DropDead666 a întrebat:

Yo am intalnit un baiat cu un an mai mare decat mine, acum un an intamplator la un magazin care m-am indragostit instantaneu de el fara sa vreau. N-am intrat in vb cu el pentru ca nu ma conostea si nici eu. A 2 zi cand am ajuns la scl, il vad in curtea scl.Il intreb pe colegul meu de cls, care el este la curent cu orice si-l intr daca baiatul ala e la scl aia unde invat eu. El zice ca e. M-am bucureat enorm, dar na-m dat semne ca-al plac pe acel baiat care nu stiu prea multe de el timp de o luna.Intr-o zi fara sa vreau m-am scapat si a auzit toata cls si din cauza mea stie secretul meu si pe baiatul respectiv. Kam dupa o saptamana imi vn sa-l intr pe colegul meu daca poate sa ma conbine cu el, deoarece el este prieten cu baiatul de care imi place mie.colegul meu a zis ca hai sa mergem la el la etajul 2 sa te prezint lui, si eu am zis bine. dar inainte de asta, cu 2 zile in urma am intr pe o colega de-a mea dakal stie. ea mi-a zis ca da il stie kul il cheama pentru ca e mare shmeker si e cam faimos prin scl.eu si cu colegul meu Mergel la el.Colegul meu il vede si ii zice cam asa:Vezi ca fata asta te place! Yo eram langa scara, si putin speriata de ceo sa zic.Baiatul de care imi place mie zice:Ji mamaia arata mai bine decat tine! M-am suparat fof si de atunci m-a cunosc. Dupaia incetu cu incetu am aflat mai multe dspr el, ca este shmeker, este bogat si mistokar. Kam dupa 2 luni baiatul asta a inceput sa se uite la mine mai mereu, si eu ma gandeam ca ma place. Dar el a fost cu o gramada de fete, mai ales cu 3 de la el din cls care si sunt si idioate pentru mine. Yo sunt o fire mai geloasa, si dakal vad cu o fata innebunesc si incep sa plang. Dupa 5 luni si ceva a inceput sa se uite insistiv la mine, mai cu o fata zambitoare asa, cls lui stya kami place de el dar si alte cls.Prietenii lui ma enervau si inca si acum o fac.Baiatul de care imi place mie mi-a pus si piedici, parca a vrut sa ma fac geloasa, a facut de mine misto. Dar eu cu acest baiat nu vb niciodata de parca ne uram, suntem ca si niste sraini, numai daca il provok eu cu anumite chestii pe mass dar nici nul intereseaza... vb cu mine urat...eu dupa aia nul mai bag in seama. Ji odata i-am tras o palma pentru ca mi-a pus piedik, prietenii lui a inceput sa rada, el s-a enervat si a dat in mine cu piciorul, dar n-a dat tare cum credeam eu in sesul ca el este mare shmeker si bare pe orice; doar m-a atins cu piciorul, dar a fost nervos pe mine dar ffffff nervos. Dupa asta eu am inceput sa plang, dar m-am linistit incetu cu incetu. Odata, am rugato pe colega lui de cls sa-mi dea nr, si dupa asta l-am sunat cu nr askuns de i-a venit rau. dupa ce am iesit de la sl, dar si el a iesit la aceeasi ora cu mine, si a observat ca eu aveam tel in mana si a crezut kal sun. El cu prietenii lui au venit la mine. El a zis:Cn isi bate joc de mine la tel. Yo i-am zis ca nu sunt eu si nu am nr lui(dar de unde ca eram eu)Ji am alergat de el, si cand am alergat mi-a cazut tel din buzunar.Eu fug sa mi-l i-au, dar am recuperat bateria, si restul avea el. A zis sa-i dau bateria de la tel, ca daca nu, imi arunk tel. Dar m-am luat cu el in gura si cu prietenele mela pana mi l-a dat. Apoi in loc sa-mi dea un sut in cur, mi-a dat in ghiozdan si m-a urmarit pana la metrou, dar in zadar a renuntat. Ji acest caz mi s-a parut ciudat, ca el ar fi trebuit sa-mi arunce tel.nu sa mi- dea, si nu stiu dc. Akuma de cand a inceput scl, da mereu de fiecare data cand ma vede se uita la mine normal, de parca din privirile lui se observa ceva, ca ar vrea ceva de la mine dar nu stiu ce.Se uita normal si lung la mine, cateodata are o fata zambitoare la mine cand il observ ca se uita la mine.De obicei cand eu nu ma uit la el, il prind pe el ca se uita la mine si ma sperii zicand ce are cu mine, a inebunit.sau cand e in preajma prietenilor sai nu prea se uita la mine, daca se uita rapid si se intoarce cu spatele, sau deloc. M-a vazut pe mno odata si s-a uitat la mine, dar cand a vazut ca prietenele mele sunt in spate a lasat privirea in jos si sa intors cu spatele vb la tel. El face niste chestii care eu nu pot sa mi le explic.Adica l-am vazut o data ca vb cu colega lui, si ca sa nu ma vada m-am pitin in spatele prietenei mele, l-am observat, a incercat sa se uite la mine dar n-a reusit, apoi face coltul nu bine ca se intoarce cu 2 pasi in apoi se se uite dupa mine. Yo am inebunit.Sa recunosc si eu ma uit la el de fiecare data pentru ca-l iubesc doar pe el, ci nu banii lui cum fac altele, tin foarte mult la el si accept orice defesk. L-am intrebare odata daca place de mine; el m-a facut in toate felurile cand era de fata si cu prietenii lui ca nu ma place deloc. Yo stau bine si ma gandesc ca mar place, dar nu vrea sa-mi spona pentru ca nare increde in mine pentru tot ce i-am facut pentru ca sigur nu vrea sa-mi spona pentru ca prietenii lui o sa rada el zicand uitel si pe asta e cu nebuna aia dupa el; si cred ca asa gandeste el.Ma puteti ajuta, dati-mi niste sfaturi ca nu stiu. Yo va intreb:El ma place?

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mi-a luat ceva timp sa-ti decifrez scrisulthinking
oricum cred ca tipul vrea sa-si bata joc de tine...mai bine te indepartezi de el...incearca sa-l uiti...acum decizia e a tawinking
bafta!

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-am inteles absolut nimic, desi am incercat. Poti rescrie in romana din respes=ct pentru noi?

| Orannginna a răspuns:

Frate...cat mi-a luat sa inteleg ce scrie aici... :O

Cred ca l'ai stresat la maxim pe sarmanu' baiat...ar mai putea sa te placa? Te invarte pe degete, chiar nu observi? Deschide ochii!

| GigiFranzela a răspuns:

In primul rand, invata sa scrii corect, eventual si niste gramatica.
Daca chiar vrei sa aveti o relatie impreuna, petreceti mai mult timp singuri, fara prieteni sau prietene.

| alexandru14 a răspuns:

Uu. Nu te placelaughing Sa te bata? Ce ratat. Uitaaaa-l

| Sparkzz a răspuns:

Aolo nu te supara dragutzo da esti proasta tare surprise cum sa mai iubesti o asemenea creatura :-| ai inebunit? lasa-l dumnezeule sunte miliarde de alti baieti mai cumsecade care te asteapta pe lumea asta nu il astepta pe asta care nu vrea decat sa iti faca rau
NU te place te asigur eu... sti ce vrea de la tine? ceeace ce vor majoritatea baietilor din ziua de astazi o noapte intr-o camera de hotel si gta a doua zi nici nu te mai recunoaste mai ales daca zici ca are si ceva situatie materiala
prefate ca nu il vezi ca e inexistent nu te mai uita nici tu la el pentru de aia insista fiindca vede ca tie inca iti mai pasa de el desi el e o haimana ca sa nu ii zic altfel
shmekero lasa-l in colo... tu de fapt nu il iubesti... e doar o obsesie
sti ca nu o sa poti sa il ai nici odata(si nici nu ar trebiu) si de aia ai impresia ca iti place
oricum UITAL si IGNORAL happy
pup kiss sper sa reusesti;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept un traducator... waiting
In fine, am stat 1 minut ca sa descifrez fiecare fraza a ta...
In fine... na, mai asteapta, eu cred ca te vrea in pat sau doar sa te faca sa suferi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur, mai ales ca zicand cum fac si explic, adica chestii si cum gandesc doar na, inebunit deloc, ma intrebare si gandesc zicand cum si cand si stya cu mimi si cam mistokar
daca elstya ce smzi tu si cum carezi de el, el sigur o sa te placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fi mai concisa si mai coerenta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@pisica... cred ca a ajuns obsedata de baiatul asta... uite'te la intrebarile ei! toate despre el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita insistiv la tinerolling on the floor
In weekendul asta ai putea sa editezi intrebarea....si apoi iti raspundhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@smecherito-pai noi de unde vrei sa stim, pui, daca te place? Crezi ca suntem mama omida? Mergi la el direct, ia-l de gulerul camasii, trage-l cu putere spre tine si intreaba-l:
-Ti-e draga viata? Daca da, spune-mi atunci, ma placi sau nu? Si gata, ai vazut ce simplu este? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fato...cine crezi ca citeste romanele tale... de aia n-ai primit nici un raspuns...

| DropDead666 explică:

La povestea pe care am scr atat de mult, intrbebarea mea este daca ma placecrying sau ce vrea de la mine, ca nu stiu?cryingcryingcrying