| elena64 a întrebat:

deci acum cate va saptamani m-am certat cu cea mai buna prietena a mea din cauza ca ma (barfea) de atunci nu am mai vb cu ea pana azi cand m-a sunat sa ma intrebe daca sunt bine si daca vreau sa ma impac cu ea nu stiu daca sa mai am incredere in ea mai e o chestie nimeni nu o suporta pentru ca e genul ala de persoana care se da pe langa tine si dupa te barfeste si de aceea nu mai am incredere in ea.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu te impaca cu astfel de persoane barfitoare, cunosc genul asta de fete cu doua fete si am ajuns la concluzia ca nimic nu le va schimba

4 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

O prietenia adevarata trece si prin foc.

| Xtadelo a răspuns:

De multe ori nu poti strica o prietenie pentru niste vorbe aruncate-n vant.
Poate ca si-a dat seama ca a gresit si chiar ii pare rau ca te-a pierdut.
Toti prietenii se cearta... dar o prietenie adevarata ( mai ales ca e prietena ta cea mai buna ) rezista.
Mai da-i o sansa happy si fi mai atenta la ceea ce vorbesti cu ea(unele lucruri trebuie sa le stii doar tu... nu sa le spui prietenilor care nu pun mare pret pe ceva care tie ti se pare important)
Succes! happy

| sebysebyca a răspuns:

Fa pipi!

| CARDHU a răspuns:

Fa ceea ce simnti. consider ca este o prietena adv. pentru ca dupa ce a gresit te a sunat pentru ca si a dat seama de ceea e a facut. Fa ceea ce simnti! Funda?