| Chainsaw a întrebat:

Buna tpu.Deci ma simt aiureaa as vrea sa intru la un liceu bun dar nu stiu daca mai pot pentru ca 2 ani nu prea am invatat mai mult ce prindeam din clasa.In clasa a 5 a am avut media 8, 32;( si in a 6 a 8, 86 din cauza ca la mate mi-a iesit media 5 si la fizica 7 in rest am avut 2 medii de 8, 4 medii de 9 si restul de 10 cam asa.Acum sunt clasa a 7 a. Daca mi-ar iesi anul asta sa zicem 9, ceva si in a 8 a tot 9, ceva as avea o medie 5-8 destul de bunicica? Pt ca la examene o sa ma apuc si atunci serios de invatat si meditatii la romana nu imi fac probleme sa zicem ca acolo iau un 8, 50 dar la mate macar un 7-8 as vrea dar nu cred ca iau nici 5sad. Deci. sunt praff no? Am avut medii slabe cls a 5 si a 6 a deci sunt slabe sanse sa intru la un liceu bun asa-i? Mama asa zice crying.

5 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Scumpa mea, observ ca nici macar sa scrii corect nu stii, plus ca ma'ta se scrie cu cratima.Tu fumezi la varsta asta? ESti intreaga la cap? Tu ar trebui sa te ocupi de carte, mai lasa smecheriile. Oricum, sa stii ca daca intrii la un liceu mai bun si te prinde cu prostii de-astea, te exmatriculeza.Gandeste-te bine la ce vrei sa faci:ori iti distrugi viitorul, ori revii la realitate.Depinde de tine.Mersi,mi-ai stricat buna dispozitie cu raspunsurile tale foarte inteligente.

| neutrino a răspuns:

Mama ta are dreptate. Liceele bune sunt pentru elevii buni.

| neutrino a răspuns:

Cred ca buna ta mama ti-a dat sa mananci tot ce este in vocabularul tau. Este treaba voastra ce mancati in fiecare zi.

| IndiferentXD a răspuns:

Tu n'ai nevoie de scoala.
ai nevoie de un peste!

| nyckonicke13 a răspuns:

Nu cred asta, daca te straduiesti o sa intri la un liceu bun