| ingerasul90 a întrebat:

dragii mei, as vrea sa-mi spune ceva combinatii de nume de baieti, cum ar fi Daniel-Damian, sau la fete Ana-Maria, pe mine ma intereseaza la baieti :*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| PrinD a răspuns:

Adelin-Iuliu-Cristian, Neculai-Sergiu, Alex-Claudiu, Fabian-Adrian, Marcel-Daniel, Bogdanel-Ionut, Leonardo-Constantin, Catalin-Vasile, David-Ionut, Filip-Adrian, Laurentiu-Adorian, Denis-Claudiu, Razvan-Cristian-Andrei, Ionut-Gabriel, Alexandru-Vasile, Radu-Felix, Florin-Emanuel, Daniel-Stefan, Gabriel-Alexandru, Luca-Florin, Silviu-Vasile, Bogdan-Stefan, Gabriel-Petre, Antonio-Ioan Lucas-Mario, Fabian-Paul, Raresh-Ioan, Razvan-Adrian...Si nu in ultimul rand prenumele meu: Emanoil-Laurentiu tongue

Sfatul meu este ca nu este asa de important sa alegeti numele „perfect", ci sa ajutati copilul sa creasca puternic si increzator in propria persoana, capabil de a infrunta si consecintele vizibile si cele invizibile ale numelui ales. ''Oricum, copilul poate intotdeauna sa-l schimbe cu un nume mai scurt sau cu o porecla''

11 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Imi place cum te-ai gandit Sebastian-Marius e un nume foarte frumos succes! sau razvan-dan imi place mult :*:*

| agent003 a răspuns:

Adrian-Stefan,

| LonelyGirl01 a răspuns:

Alexandru-gabriel
alin marius
bogdan gabriel
cristian alexandru
denis catalin
valentin ilie
iti plac? funda?batting eyelashes

| 4myselfmi a răspuns:

Mihai-Alexandru
Narcis-Dorian
Daniel-Alexandru
David-Stefan
Robert-Andrei
Sergiu-Andrei
Sergiu-Anghel

| Dropsyyy a răspuns:

Buna natasha! Mie imi plac uramatoarele combinatii: David-Leonardo; Emanuel-Antonio; Cezar-Flavius; Vicor-Matei; Lucian-Norbert; Horatiu-Pavel; Tudor-Paul; Oliver-Mihnea; George-Iulius; Fabian-Glad. Sper ca ti.am fost de ajuor. PA-pa!

| Ripqer a răspuns:

Madalin-Chivu.

| dyyva a răspuns:

Eu o sa-i spun baietelului meu cristian andrei sau denis stefan

| panasonic7 a răspuns:

Eduard-Gabriel

| ingerasul90 explică:

Eu am ales ceva intre Patrick-Sebastian-Laurentiu-Marius
, dar vreau ca copilul sa aiba 2 nume

| Ðξξð a răspuns:

Ionut-mario danut-madalin andrei-gabriel victorio-adelin

| anna_7221 a răspuns:

Iulian-valentin, ionut alexandru :p