| Andreea_Bratu_1994_EMjR a întrebat:

Buna,TPU! Dupa cum stiti vine Craciunul. Vreau sa va spun ca am 11 ani si imi doresc de mult timp un caine.Un caine ca acela din filmul "Marley and me " imi puteti spune ce rasa e? Dar intrebarea mea este : cum o conving pe mama sa imi ia un catel de Craciun? Ii plac animalele, dar nu in casa.Pentru ca noi stam la bloc. Tata nu spune nimic cand o rog pe mama sa imi ia caine.Cred ca si el ar vrea sa avem catel laughing Dar va rooog sa imi spuneti cum sa o conving? Am rugat-o de 1000 de ori. sad

Răspuns Câştigător
| GeaLuana a răspuns:

Cainele este rasa Labrador. * am plans o gramada la acel film *. Nu ai cum sa ti cainele ala in apartament, are nevoie de spatiu si miscare big grin
Poti sa incerci un yorkie, bichon din aia mici.

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Spune-i ca anul asta mosul ori vine cu caine ori nu mai vine deloc happy si da, cam are dreptate ca e dificil de tinut PETs in apartament.

| AdrenalinTm a răspuns:

E un labrador dar nu asocia faptele din film cu ce rasa vrei u de obicei cainele te alege pe tine nu tu pe el
explica-i ca ai sa fi responsabil
nu stiu sunt parinti tai atacai la sentment

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Cainele este rasa Labrador!