| consuelo12 a întrebat:

TPU! Iarasi am nevoie de ajutorul vostru. Urmeaza sa ne casatorim si trebuie sa facem o cerere nasilor, in care sa-i convingem ca avem nevoie de ei ca indrumatori in viata. Va rog mult sa ma ajutati cam cum as putea sa formulez aceasta discutie astfel incit sa nu ne refuze happy.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Indiferent cum ai formula o daca e sa va refuze, tot va refuza. chiar daca ai in minte cuvintele care asti convinsa ca o sa le spui eu pariez pe ce vrei ca o sa spui cu totu altceva in momentu respectiv[cunosc situatia],

1 răspuns:
| Polaris a răspuns:

Ameninţă-i direct cu ghilotina.