| zuzugirslove a întrebat:

Parintii mei mi-au facut o casa.Si m-a pus sa aleg ce culoare vreau sa fie mobila.Camera meah este mov si nu stiu ce culoare sa fie mobila.Eu trebuie sa aleg intre roz, alb, fag, stejar...Plzz ajutati-ma... Mov nu pot sa aleg pentru ca nu ieste!sad

Răspuns Câştigător
| Patricia a răspuns:

Eu zic alb
E frumos la mobila...si nu se vede praful laughingwinking
Alege culoarea care iti place tiewinking

9 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Sincer eu as alege alb.De ce? Pentru ca eu ador movul si stiu ca mov si cu alb se potrivesc de minune.Si eu o sa vreau sa-mi fac camera mov cand o sa termine parintii mei casa happy.

O zi frumoasa!

| pwp a răspuns:

Roz sau alblove struck

| Yoana a răspuns:

Alb ar fi frumos love struck

| Adeeeeeee a răspuns:

Ti-as recomanda roz fiindca e o culoare mai apropiata de mov.

| zapa1 a răspuns:

Eu as alege alb
dar alegerea iti apartinehappy
sper ca te-am ajutat

| Al3xandru_9065 a răspuns:

Si eu tot roz pentru ca e mai apropiata de mov dar si stejar pentru ca nu se vede praful

| Smiley99 a răspuns:

cred ca poti opta pentru alb sau fag, stejarul este cam inchis la culoare

| copiluldinmine a răspuns:

Pink se potriveste bine cu mov :X

| Criss_2397 a răspuns:

Rozz cel mai sigur e apripiat de mov si eu am pereti mov si am mobia cu rozz si crem si iese super cu rozzlove struck