| alexthebest1888 a întrebat:

Vreau sa imi iau un LG 4x hd dar nu stiu ce culoare ma ajutati voi sa aleg? eu ma gandeam la alb voi ce spuneti alb sau negru?

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Daca tu vrei alb i-a alb de ce trebuie sa ii mai intrebi pe altii si nu e cgestia ca albu semurdareste mai repede se muradaresc la fel de repede dar pe negru nu se observa asa usor

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Negru.Albul se murdareste repede.

| Se7en98 a răspuns:

Eu as zice un negru, alb e mai mult pentru "Fetite" happy

| Elllaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu cred ca alb. e mult mai "elegant"si in plus toti isi cumpara telefoanele negre si presupun ca vrei sa fi diferit de ei. sper ca te-am ajuta...
pup :*

| alexthebest1888 explică:

Mai astept raspunsuri.dau si funda!