| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna TPU
poate stiti din intrebarea anterioara ca imi place n coleg si el nu stiestraight face
acum am pus un alt coleg sa-i zicastraight face stind ca nu prea am sanse sa dau gresstraight face
adica eram sigura ca el ma place dupa faptul cum se purta cu mine.
asa colegu ala i`a zis la care EL " a deci ma place? e urata ba" straight face
pe urma colegu care i`a zis a venit la mine si mi-a zis
"i-am zis ma si nu a zis decat aaa pff" pe urma ii zic eu "si ma cum i`ai zis" la care el "ma nu iti zic ce a zis exact" si mai sta el 5 minute se gandeste [putin si cica "a zis ca esti urata ma oh go on"
acum nu stiu ce sa credstraight face adica EL se uita la minelove struck imi zambea straight face astazi chiar i-am tras o privire de aia dulce si am observat ca mi-a zambit >8- si pe seara sa aud "urata aia" crying
acum nu stiu ce sa fac. eu maine o sa dau ochii cu el si sunt sigura ca se va uita la minestraight face
as incerca sa evit sa mai ma uit la el dar nu potstraight face ceva ma opreste
ce ar fi cazul sa fac?straight face
mentionez ca mi`e rusine sa vb cu el laughing))
dau funda; x

Răspuns Câştigător
| asterix13 a răspuns:

Incearca sa te porti indiferenta cu el. poate o sa creada ca nu mai esti interesat de el si o sa se sperie. smug eu zic sa incerci si dupa daca vezi ca nu reactioneaza incearca sa iti faci curaj si sa ii spui. sper ca ti-am fost de folos. funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| ReiVaN a răspuns:

Pai nici nesimtit nu e sa iti zica in fata ca esti urata, si logic ca daca se uita la tine nu poate sa te injure.
da si ala poate sa minta