| Loveisin a întrebat:

Se apropie Craciunul :X si as avea o rugaminte la voi daca ma puteti ajuta cu niste idei de cadou pentru parintii mei!
Ms mult pentru. cei care imi dati raspunsuri!
App: funda + vot!
Bye wave

Răspuns Câştigător
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Lui tati:
- o cravata
- sau un set de barbierit (aparat de ras + gel de ras + aftershave)
- daca are masina, un mini aspirator sau produse pentru curatenia masinii
- un joc de table, de sah, sau monopoly big grin (daca ii plac jocurile de genul)
- un parfum barbatesc

Pentru mami:
- o bluzita frumoasa
- un parfum
- un set cadou pentru femei (poate contine si sampon + balsam)
- o crema care stii ca si-o doreste mult
- o pereche papuci de casa (e valabil si pentru tatibig grin )
- o trusa de make-up
- o esarfa
- manusi pentru iarna (daca e friguroasahee hee )
- un lantisor
- un obiect casnic

Cadourile pot diferi de la persoana la persoana, poti sa le faci un cadou nu doar ca "amintire" ci si ceva util de care sa se foloseasca cu drag in viitor happy

Multi pupici si bafta cu alegerea cadoului kiss

10 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai mamelor intotdeauna o sa le placa esarfele, cremele, parfumurile, o brosa, un medalion.
Tatii is cu tigarile poate o pipa, sau o sticla de vin, ori o scrumiera.

Dar daca nu ai bani destul poti sa faci altceva, cumperi un tablou mai marisor, rama te intereseaza pe tine, si faci un colaj cu poze cu voi, familia voastra.Si il oferi amandurora.

| GogosikaInfuriata a răspuns:

"tatei"? barbie esti praf straight face

| abcdefgh a răspuns:

Pai cred ca o felicitare frumoasa, creata de tine ar fi un cadou minunatMamei tale ii poti darui: o pereche de cercei, o caciula de craciunita(stiu ca nu o va purta da ii va ramane ca amintirebig grin), un glob de craciun, lenjerie intima, esarfe, un ceas...Nu stiu alege tu ceva din cele propuse. Pt tatal tau: un parfum, un ceas, o bluza, un breloc, o poza cu dumnealui, o sticla de vin, o carte buna, o agenda etc...Gandeste-te cam ce le-ar place parintilor tai! Pa-pa!:* Craciun fericit!

| asdfqw a răspuns:

Pai mamei tale ii poti lua un parfum sau/si o bluzita mai frumoasa ceva...
iar tatalui tau ii poti lua tot un parfum, o sticla de vin, whisky sau ceva de genu asta laughing
sper ca te'am ajutat
Pa Pa happy

| ZambescSiGata a răspuns:

Pentru mama poti alege:
- un set format din fular si o pereche de manusi, fiind utile oricui in anotimpul rece;
- o bijuterie mica, ca de exemplu o brosa;
- o cutie de bomboane, frumos impachetata, sau, daca esti destul de mare si te poti descurca in bucatarie, ii poti pregati mamei prajitura preferata;
- un album cu cele mai frumoase poze pe care le-ati facut impreuna;
- diferite produse pentru ingrijirea tenului sau a parului.

Exista o sumedenie de idei de cadouri pentru tata care te pot salva in cazuri neinspirate:
- un portofel, in care poti pune o poza, de dimensiuni mici, cu tine si tatal tau.
- muzica este unul din cele mai raspandite cadouri utile si elegante: daca stii exact ce gusturi are, poti achizitiona un CD cu muzica preferata;
- produse pentru fumatori daca este cazul (eventual o pipa frumoasa, o bricheta sau o scrumiera);
- o agenda, care ii poate fi utila la serviciu, si astfel poti fi sigur ca nu va uita niciodata cine i-a daruit-o;
- un DVD cu filmul lui preferat.

| XK a răspuns:

AnataS stie cadoul perfect :d pregateste-le o cina romantica, si dupa ai grija sa ramana toata casa liberawinking

| Armyanka a răspuns:

Pai stau sa iti spun...
Mamei-Un lănțișor, o cutiuța cu un inel în ea, o floare, machia-juri o brățara sau un colier
Tatei-O cravatalaughing, o undita(dacă e pescar), un after shave, niște spray-uri și cam atât Funditaa`?

| Armyanka a răspuns:

@GeorgikaInfuriata laughingScuze ma grabeam.Si sa stii ca mai jignit cand ai spus ca sunt praf si sa stii ca nu sunt! Nimeni nu e perfect! Asa ca... te rog

| Armyanka a răspuns:

GogosikaProasta Esti praf fa vacoo`!:-J

| barbie251 a răspuns:

Depinde ce buget ai. pentru mama ar fi frumos un parfum, o floare intr-un ghiveci, un lantisor, bratara, cercei, set de creme. pentru tata poti sa iei o servieta pentru servici, un parfum, shprai, o cravata, ceva pentru masina, o camasa.
Cauta ceva de la Avon sau Oriflame big grin. sper ca te-am ajutat love struck