| Bibiutza a întrebat:

Pentru ca se apropie Craciunul as dori sa-i fac un cadou prietenei mele cele mai bune... dar nu am idei. Ma puteti ajuta? ( site-uri, idei de cadouri, etc) Multumesc!

7 răspunsuri:
| GergyE a răspuns:

I.ai putea lua o geanta care se poarta, niste accesorii, cosmetice, daca aveti poze multe cu voi doua, i.ai putea lua un album foto si pui pozele cu voibatting eyelashessper ca te.am ajutat:*

| OmuVerde a răspuns:

Salut! Poti sa ii iei un cadou util si ecologic de la Greenpeace Romania: http://www.greenpeace.org/romania/shop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.bellebijou.ro/...cateva idei...

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O pereche de mănuși.

| Ella_1266 a răspuns:

Buna.
Eu ma gandeam sa ii fac la prietena mea un cadou de pe www.breslo.ro...ceva accesorii, mie imi place ca sunt unice, sunt facute manual :).
Pa, pa.

| andramaria73 a răspuns:

Daca sunteti prietene veche si aveti multe poze impreunapoti sa faci un album cu cele ma ifrumoase poze impreuna

| Ancu98 a răspuns:

Ii poti oferi o felicitare cu ocazia zilei de Craciun si o o bluza pe care si-o dorestemult intr-o sacosa cu un desen de Craciun.