| ことみ a întrebat:

Buna TPU. Stie cineva ce ar trebui sa fac daca un baiat ma place, iar eu nu? Sau ma bine ce ar trebu sa fac sa nu ma mai placa baietii ( in sensu de iubita). Nu vreau sa mai am prieteni...

Răspuns Câştigător
| selena_4874 a răspuns:

Ma regasesc in cuvintele tale.sunt multi baieti care ma plac(fara sa ma laud), dar eu nu ma simt pregatita sa-mi fac un prieten cum(14 ani). nici nu mai stiu ce scuze sa inventez ca sa nu-i ranesc si sa nu par grosolana.
poti sa le zici direct ca nu-i placi sau ca vreti sa ramaneti prieteni.

2 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Pai nu ii bagi in seama, le spui ca nu mai vrei sa se tina dupa tine, pana la urma e viata ta si faci ce vrei.

| dayana99_8949 a răspuns:

Nu ii da atentie si cu timpul vei vedea ca, cu timpul te vor lasa in pace.Si daca chiar nu merge spune-i ce ne-ai spus si noua... Sper ca te-am ajutat cat de cat!