| anonim_4396 a întrebat:

De ce credeti ca un baiat care este cu grupul de prieteni injura o fata(doar o data) desi pare ca o cam place, in sensu`ca o priveste mult si insistent?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ca sa fie "cuuuuuuuuuul" in fata baietilorlaughing

| Antrax a răspuns:

Sa se faca pe grozavul am avut si eu asa un coleg care m-a injurat si nu l-am iertat niciodata (ca dura) degeaba s-a milogit

| anaid a răspuns:

Pentru ca acea fata nu se ridica la asteptarile prietenilor lui si face parte din alt grupwinkingiar baiatului ii este teama ca prietenii lui sa nu se comporte urat cu el daca recunoaste ca o place pe respectiva.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ca sa se bage in seamalaughing

| tweety_8071 a răspuns:

Sa se dea smecher, dar atunci cand sunteti doar voi doi sa vezi cum se schimba din leu in pisoiaswinking

| trisha a răspuns:

Multi baieti se cred interesanti cand fac asta mai ales cand se afla impreuna cu grupul de prieteni. Vor sa arate ca nu detine nimeni controlul asupra lor si ca o fata nu ii poate face sa se schimbe. Indiferent de motivele lor nu trebuie sa fie acceptat un astfel de comportament. Impunete si arata ca ai orgoliu, iar asta nu este o metoda de a fi cool

| dragosh a răspuns:

Pai daca injura o fata cand este cu grupul de prieteni, o sa i se atribuie un aer de macho-manwinking. Nu ar mai face asta daca ar fi fata in fata cu ea, s'ar transforma intr'un mielusellaughing

| scootsie a răspuns:

Nu cred ca simti ca te place cineva doar daca te priveste mult si insistent.Important e cum se poarta cu tine, ce dovezi de "placere" iti adreseaza...Injuratura,chiar numai o data, e nepotrivita, pentru ca mai tarziu, cu siguranta vor fi mai multe... Daca il placi tu, te rog sa fii atenta la ce urmareste el.